«Дякуємо, що ви є голосом України-мучениці», — владика УГКЦ Степан Сус до католицьких єрархів Румунії

«Дякуємо, що ви є голосом України-мучениці», — владика УГКЦ Степан Сус до католицьких єрархів Румунії - фото 1
Перебуваючи з робочим візитом у Румунії, владика Степан Сус зустрівся з римо- і греко-католицькими єрархами країни, яким подякував за солідарність з Україною та підтримку українських біженців.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Голова пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус розпочав свій візит до Румунії із зустрічі з румунським греко-католицьким єпископом, ординарієм єпархії Святого Василія Великого в Бухаресті Румунської Греко-Католицької Церкви Міхаєм Фріцеле в п’ятницю, 12 квітня.

Владика Степан подякував за духовну опіку й матеріальну підтримку українців, які знайшли прихисток від війни на території Румунії. Єпископи також обговорили поточну ситуацію в Україні.

12 квітня в румунській столиці владика Степан зустрівся і з римо-католицьким архиєпископом Бухареста Аурелем Перке.

«Дякуємо, що ви є голосом Україні-мучениці тут, у Румунії», — звернувся владика Степан до владики Ауреля. Архиєпископ активно підтримує українців, які стали вимушеними мігрантами через війну і знайшли прихисток у Румунії. Він запевнив, що докладає усіх зусиль, щоби в Бухаресті не забували про Україну й українців.

Владика Степан передав владиці Аурелові вітання від Блаженнішого Святослава.

В обох зустрічах брали участь вікарій для українців греко-католиків Румунії о. Василь Колопельник і секретар Пасторально-міграційного відділу о. Роман Ільницький.