"Дякуємо Збройним силам України за те, що можемо зустрічати новий ранок", - Глава УГКЦ

28 травня, 18:30
Католики
"Дякуємо Збройним силам України за те, що можемо зустрічати новий ранок", - Глава УГКЦ - фото 1
Патріарх Святослав у 94-й день протистояння України російській військовій агресії зазначив, що Україна упродовж минулого дня та цієї ночі знову спливала кров’ю. Дуже важкі бої ведуться на Донбасі. Там ворог сконцентрував усі свої сили.

«Війна йде на землі, у небі, на морі. Таке враження, що диявол використовує всі можливі військові інструменти для того, щоб нищити життя на території України, щоб вбивати. Важкі бої ідуть на Луганщині. Дуже інтенсивні атаки відбуваються довкола міста Сєвєродонецька, який вистояв ще одну ніч, незважаючи на неповне оточення. Важкі бої також ідуть на півдні нашої Батьківщини. Потужні ракетні удари були завдані по території Запорізької та Дніпропетровської областей», – сказав Глава УГКЦ.

«Незважаючи на такі тяжкі моменти, Україна не втрачає надії, тому що ми молимося і віримо у воскресіння. Ми справді відчуваємо, що Божа сила і загальнолюдська міжнародна підтримка України дає нам можливість ефективно зупиняти і перемагати нашого ворога», – підкреслив архиєрей.

«Ті злочини, які сьогодні чиняться в Україні, гідні одностайного засуду. Тому той, хто на міжнародному, чи на економічному, чи навіть на церковному рівні намагається оправдати, підтримати або похвалити дії російських злочинців – наражається на небезпеку мати провину саме за цей гріх, над яким ми сьогодні роздумуємо», – наголосив Верховний Архиєпископ УГКЦ.