Джорджа Мелоні вдруге присвятила твіт Папі Іванові Павлу ІІ

03 квітня, 11:19
Світові
Джорджа Мелоні вдруге присвятила твіт Папі Іванові Павлу ІІ - фото 1
Голова італійського уряду Джорджа Мелоні згадала про річницю смерті Папи Івана Павла ІІ у своєму дописі в X (колишній твіттер).

Про це повідомляє Духовна велич Львова.

«2 квітня 2005 року Кароль Юзеф Войтила, Папа Іван Павло ІІ, пішов до неба. Близький до людей Божий чоловік, Папа місійного духу, який умів сприяти міжрелігійному діалогу, входити в серця людей своєю людяністю та наближати багатьох з молоді до віри», — зазначила прем’єр-міністр Італії.

За її словами, Іван Павло ІІ був не лише великим Папою та святим, але також державним діячем. Джорджа Мелоні процитувала його вислів з цього приводу: «Політична діяльність, – сказав він, – походить від людини, здійснюється через людину і є для людини».

«Я завжди ношу в своєму серці вчення, які він залишив усім нам своєю працею, своїми жестами, своїми словами. Я вдячна, що мала честь зустрітися та познайомитися з ним. Постать величезна і незабутня. Назавжди в серці», — завершила свій допис глава уряду Італії.

Це вже другий пост на X (твіттері), який Джорджа Мелоні присвятила Папі Іванові Павлу ІІ. Попередній вона розмістила в день, коли минув рівно рік з моменту створення нового уряду Італії на чолі з нею — він збігся з днем літургійного спомину святого Івана Павла ІІ в Римсько-Католицькій Церкві — 22 жовтня.

Джорджа Мелоні є політиком правого спрямування, і попри скептичні прогнози лівих та ліберальних ЗМІ, станом на сьогодні її уряд є одним з найприхильніших до України. Також вона відома не лише своїми проєвропейськими, але й християнськими переконаннями.