Експерти в режимі онлайн обговорять політику тоталітарного режиму щодо релігійних спільнот

Експерти в режимі онлайн обговорять політику тоталітарного режиму щодо релігійних спільнот - фото 1
"Релігія після тоталітаризму: як тоталітаризм був (не)подоланий в релігійних спільнотах" - таку тему планують обговорити в колі експертів. Онлайн Конференція «Релігія після тоталітаризму» відбудеться 12 грудня 2020 р. о 12:00.

Йтиметься про політику тоталітарного режиму щодо релігійних спільнот, його вплив на внутрішнє і зовнішнє життя релігійних спільнот, а також їхню трансформацію після падіння СРСР, а саме:

1. Як будувалося внутрішнє життя релігійних спільнот під впливом тоталітарного режиму і тоталітарних ідеологій?
2. Як тоталітарний режим змінював ідейні і практичні акценти теорії і практики релігійних спільнот (між репресіями, інкорпорацією та легітимацією)?
3. Як релігійні спільноти будували свою політику щодо тоталітарного режиму: від партизанського протистояння до відвертої співпраці?
4. Як різні релігійні спільноти після падіння СРСР долали спадок тоталітарного режиму?
5. Чи наявні у житті сучасних релігійних спільнот наслідки перебування в умовах тоталітарного режиму і яким є його спадок?

Спікери:

  • о. Олександр Чумаков,
  • о. Георгій Коваленко,
  • Віктор Єленський,
  • Тарас Дятлик,
  • Олександр Філоненко

Модератор: Костянтин Сігов

Участь безкоштовна за умов попередньої реєстрації: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdDuEiN.../viewform...

Телефон для довідок: 0671631128

Захід організовано у співпраці з Науково-видавничим об'єднанням «Дух і літера», РМВ ІФ та дослідницького проекту молодих вчених НАН України «Доктрина "Русский мир" як інформаційна та культурна стратегія» та БФ "Карітас-Київ" в межах проекту «Долаючи розломи в громадах, що постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці».