Екзарх Донецький УГКЦ просить відкрити зелені коридори для виходу цивільного населення з Маріуполя і окупованих міст

14 березня, 11:06
Католики
Екзарх Донецький УГКЦ просить відкрити зелені коридори для виходу цивільного населення з Маріуполя і окупованих міст - фото 1
За словами екзарха, окремі міста, такі як Маріуполь, найбільше потерпають від військових дій і там йдуть найбільш жорстокі бої, від чого дуже страждає цивільне населення.

"Місто фактично опинилось в облозі. Брак найбільш життєво необхідних засобів, особливо питної води, їжі та ліків, катастрофічно загрожує життю цивільного населення. Брак таких речей вже спричинив смертельні випадки.

Відкриття зелених коридорів для виходу цивільного населення та доставлення гуманітарної допомоги може цю ситуацію полегшити.

Закликаю всіх вірних до посиленої спільної молитви на Святих Літургіях, а також приватних молитов в наміренні гуманного вирішення цієї важкої ситуації.

Хай милосердний Господь своєю всемогутньою десницею зруйнує диявольські плани знищення нашого народу і подасть нам довгоочікуваний справедливий мир", - йдеться у зверненні екзарха.

Він закликав вірних до молитви:

"Ми повинні розуміти, що є дві лінії боротьби з ворогом: військовий опір і спротив духовний. Більшість з нас не може брати участі в збройному опорі, але ми маємо тримати духовний фронт. Наша сила в молитві до Бога".