• Головна
  • Новини
  • Екзарх Харківський УГКЦ відвідав поранених у військовому госпіталі...

Екзарх Харківський УГКЦ відвідав поранених у військовому госпіталі

02.10.2015, 10:57
Екзарх Харківський УГКЦ відвідав поранених у  військовому госпіталі - фото 1
30 вересня владика Василь (Тучапець) разом зі священиками-капеланами відвідав поранених українських воїнів, які перебувають у Харківському військовому госпіталі.

30 вересня владика Василь (Тучапець) разом зі священиками-капеланами відвідав поранених українських воїнів, які перебувають у Харківському військовому госпіталі. Екзарх Харківський завітав до десятьох хлопців, передавши їм грошову допомогу від Злученого українського американського допомогового комітету.

Василь_(Тучапець).jpg

 «Військові, до яких ми заходили, походять із різних регіонів України: з Кривого Рогу, Чернігівської, Полтавської, Харківської, Рівненської, Волинської областей. Усі вони отримали поранення у вересні цього року і особливо потребують коштів на лікування», - розповів владика Василь.

Варто зазначити, що це вже вдруге організація передає грошову допомогу для Харківського військового госпіталю. Цього разу спонсором стала Фундація Марії Гулай-Ліон.

Висловлюємо щиру подяку голові Злученого українського американського допомогового комітету п. Ларисі Кий (США), а також п. Вірі Принько (м. Київ) – голові української філії, за організацію допомоги українським військовим у рамках програми «Адаптуй пораненого». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.