Екзарх Вселенського Патріарха привітав українців з Днем Незалежності

Екзарх Вселенського Патріарха привітав українців з Днем Незалежності - фото 1
"Мати-Церква постійно щоденно молиться за Україну та її незламний народ", - запевнив єпископ Команський Михаїл.

"Рік тому ми з вами святкували тридцяту річницю незалежності України, а цього року вже понад шість місяців складаємо важкий іспит на збереження цієї незалежності. Ми починаємо особливо цінувати її та ще більше любити свою земну Батьківщину - Україну, землю даровану нам Богом. Війна прийшла у нашу домівку, Росія напала на нас, підступний ворог намагається знищити наших людей та підкорити собі нашу землю. Ворог чинить на захоплених територіях нелюдські звірства та військові злочини. Сумно, що замість того, щоб мирно працювати та розвивати нашу державу, ростити та виховувати дітей, найкращі сини і доньки українського народу змушені брати до рук зброю та покладати своє життя на фронті, захищаючи нас з вами від агресора. Гинуть найкращі, як військові, так і цивільні, молодь і діти.

Це непоправна втрата для нашого майбутнього. Але їхня жертва, хоч і важка, і жахлива - не є марною. На їхньому прикладі вчимося ми з вами, як вірити у Бога, довіряти ЗСУ, як любити свою державу, свій нарід, як відстоювати незалежність, день якої ми з вами сьогодні відзначаємо.

Українські люди за останні пів-року вже засвідчили, що вони гідні жити в незалежніій державі, та не віддадуть свою свободу.

Мати-Церква постійно щоденно молиться за Україну та її незламний народ.

Хай Бог укріпить всіх нас у протистоянні ворогу, допоможе згуртуватися, навчить нас підтримувати та допомагати один одному, навчить цінувати та боронити Україну, та пошле державі нашій швидку перемогу над загарбниками. Щоб пройшовши весь жах війни, ми вийшли з нього оновленими та натхненними на відбудову та розвиток нашої незалежної України, та завжди памʼятали якою ціною ми відстояли цю незалежність.

З днем незалежності, Україно!

З днем незалежності, дорогий український народе! Борімося, і з Божою допомогою - поборемо!", - йдеться у привітанні.