"Екзорцистка" до смерті забила маленьку дівчинку, яку вважали біснуватою

02 березня, 12:33
Суспільство
На Шрі-Ланці матір привела свою 9-річну доньку на ритуал, під час якого дитина загинула. Мати вважала, що обряд, який проводила так звана "екзорцистка", віджене злого духа від маленької дівчинки.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на ВВС.

Зазначається, що для проведення ритуалу батьки відвезли дитину до околиці, яка розташоване поблизу Коломбо. Ритуал вирішили провести, бо матір дівчинки стверджувала, що її донька біснувата і з неї необхідно "вигнати демона".

Згідно з версією слідства, під час проведення дійства дівчинку облили маслом, а потім почали бити тростиною. Місцеві ЗМІ пишуть, що організаторка "екзорцизму" кілька разів вдарила дитину палицею.

На крик дівчинки прибігли сусіди, які і викликали поліцію. Унаслідок проведення ритуалу дівчинка отримала множинні травми, несумісні з життям. Вона померла у лікарні, втративши свідомість під час ритуалу.

Матір дитини і жінку, яка виконувала обряд, арештували і у зв'язку зі смертю дівчинки і вони постали перед судом у понеділок, 1 березня. Поліція заявила, що подібні інциденти трапляються в цьому районі не вперше.