"Елеос-Україна" організувала збір допомоги та евакуацію для херсонців

08 червня, 18:00
Суспільство
"Елеос-Україна" організувала збір допомоги та евакуацію для херсонців - фото 1
ГО "Елеос-Україна" та Синодальне управління cоціального cлужіння ПЦУ спільно з іншими конфесіями, волонтерами та капеланами Херсонщини організували екстрену допомогу херсонцям: евакуація на човнах, вивіз людей до залізниці, розміщення в Шелтерах святої Ольги (Чернівецька, Київська, Івано-Франківська, Рівненська області), підвіз питної води, фільтрів для води, медикаментів тощо.

Водії евакуації зараз знаходяться в Херсоні і під щільними обстрілами, на човнах намагаються передати людям необхідну допомогу, вивезти їх з підтоплених районів міста.

'Елеос-Україна' організувала збір допомоги та евакуацію для херсонців - фото 115752

Наразі потреби зростають: паливо, питна вода, одяг (футболки, взуття, штани спортивні) фільтри для води, лікарські засоби проти отруєння, діареї (атоксил, ентеросгель, вугілля активоване, антисептики), рятівні жилети, лопати.

Збір допомоги у Дніпрі відбувається на вул. Каштанова, 15.

"Херсонщина сьогодні нагадує апокаліптичний фільм. Будинки, що пливуть по течії, тварини, які від жаху не розуміють, що відбувається, люди, що сидять на дахах своїх вже втрачених домівок — це все наша українська реальність, — кажуть в "Елеосі". — У нас немає ковчегу, бо ніхто з нас не Ной. Але ми маємо безмежну віру в Бога, в свої сили та любов до України, щоб вижити і врятувати ближніх".

'Елеос-Україна' організувала збір допомоги та евакуацію для херсонців - фото 115755