Taras Antoshevskyy's blog_image

Taras Antoshevskyy's blog

Historian, journalist, publicist and just a citizen of Lviv

Бажаєте мені добра - зробіть це не лише на словах!)

18.05.2013, 14:09
Завжди приємно отримувати привітання з нагоди дня народження чи іменин. Але ще більш приємно, коли за словами йде і щира підтримка того, чим вже 12 років живу.

Кажуть, що для чоловіка 40-літній ювілей - це своєрідний поріг: перехід до повної зрілості, відповідальності і т.п. Звичайно, що в цей день приємно отримувати вітання, подарунки. І вони сьогодні щедро надходять від друзів, особливо у фейсбуці, за що я щиро вдячний!

Більшість бажає серед іншого професійних успіхів. А це означає процвітання РІСУ, яку я вже понад 7 років очолюю і в якій вже понад 12 років працюю. Для мене як керівника є великою приємністю виплачувати гонорари за цікаві статті, які викликають жвавий інтерес наших читачів. Мені особливо найбільше імпонують культурологічні, історичні та краєзнавчі теми.

Якщо хтось з вас бажає підтримати цей напрямок і дійсно зичить мені професійного задоволення - прошу підтримати Директорський гонорарний фонд, який я сьогодні засновую.

З цього фонду будуть оплачуватися гонорари за цікаві статті у напрямках релігійної історії, краєзнавства і культури. Тобто того всього, чим серед іншого славна наша Україна.

А зробити це просто: заходите за лінком http://risu.org.ua/ua/index/about_us/donation - зліва у колонці є форма для пожертв за допомогою ЛікПей і там вибираєте куди - "Директорський гонорарний фонд". Можна це зробити і за допомогою інших присутніх на цій сторінці форм або особисто в редакції РІСУ.

Середній гонорар становить 300 грн. за статтю. Плюс на цю суму накладаються ще податки і соціальні виплати. Звичайно, що не прошу жертвувати саме таку суму. Щодня нас читає від 4 до 6-7 тисяч осіб. Якщо кожен пожертвує 10 грн., то нам вистачить на дуже багато багато статей, які однозначно принесуть інтелектуальне задоволення всім нашим читачам!

Буду дуже і дуже вдячний за таку вашу неголослівну повагу до мене і нашої праці! Прошу також не забувати тут повідомляти на що саме ви пожертвували гроші, на які саме публікації. Дякую!

П.С. Оскільки з формою оплати LiqPay виникли проблеми, прошу скористатися формою на сайті УКУ - тут потрібно заповнити невеличку анкету і вибрати в спеціальному меню пожертву на РІСУ. Прошу вибачення за клопоти і ще раз дуже вдячний!