Евакуював до 2 тисяч людей. Президент нагородив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня єпископа УЦХВЄ

26 січня, 14:59
Суспільство
Евакуював до 2 тисяч людей. Президент нагородив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня єпископа УЦХВЄ - фото 1
Президент України нагородив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня пастора з Рівненщини Володимира Бричку. Багато років він служить старшим пресвітером Церкви християн віри євангельської села Карпилівка та єпископом УЦХВЄ.

Про це повідомляє видання Християни для України.

Протягом всієї війни з 2014 року він служив волонтером, відправив незліченну кількість гуманітарних вантажів на Схід, згуртовував вірян і загалом односельців для допомоги війську та цивільним. Майже 10 років пастор надає гуманітарну допомогу потребуючим та вже був нагороджений медаллю «Слава Рівненщини», медаллю «За патріотизм до України» та відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Після початку повномасштабного вторгнення 67-річний пастор-волонтер евакуював до 2 тисяч людей — від немовлят до пенсіонерів. Він зі своєю командою здійснив просто неймовірні рятівні поїздки до Ворзеля та інших міст Київщини, де тривали бої.

Торік в інтерв’ю ТСН Володимир Бричка розповідав про дивовижну евакуацію будинку для літніх людей та дитячого будинку: «Це дитячий будинок ми забирали. Ми просто брали випадкових людей, щоб вони тримали. 52 немовлят і малюків до 3 років вивозили з Ворзеля. Голодні і холодні, близько місяця прожили під російськими обстрілами». Також після звільнення Херсонщини він організував бригади будівельників для відбудови сіл.

Протягом останніх п’яти років Володимир Бричка очолював Департамент сімейного служіння УЦХВЄ. Пастор має своїх 12 дітей та 2 всиновлених та 43 онуків. Ще до війни він багато років служив пресвітером, а також здійснив місіонерську поїздку в Індію.