Феодосійська єпархія УПЦ МП слідом за Сімферопольською і Кримською залишилася у підпорядкуванні Московського Патріарха

30 травня, 09:27
Православні
Феодосійська єпархія УПЦ МП слідом за Сімферопольською і Кримською залишилася у підпорядкуванні Московського Патріарха - фото 1
27 травня 2022 року делегація Феодосійської єпархії УПЦ МП на чолі з митрополитом Феодосійським і Керченським Платоном у дистанційному форматі узяла участь у зібранні єпископів, духівництва, чернецтва та вірян УПЦ МП, що відбулося в Києві.

Митрополит Платон повідомив зібранню, що клірики Феодосійської єпархії УПЦ МП "підтверджують вірність патріаршій Церкві". Про це повіомляє "Невільний Крим".

У складі делегації Феодосійської єпархії узяли участь: вікарій єпархії єпископ Коктебельський Агафон, секретар єпархії протоієрей Іоан Копилов, ігуменя Свято-Георгіївського Катерльозького жіночого монастиря Феодосія (Михайленко), співробітниця єпархіального управління Тетяна Альоніна.

Делегація Феодосійської єпархії одностайно проголосувала проти прийняття постанови зібрання та запропонованих поправок до Статуту про управління УПЦ МП і оголосила, що єпархія "залишається під омофором Святішого Патріарха Московського і всієї Русі".