Філадельфійська митрополія УГКЦ допомагає українцям вистояти в часі війни

Філадельфійська митрополія УГКЦ допомагає українцям вистояти в часі війни - фото 1
Філадельфійська митрополія УГКЦ є одним з найбільших донорів, які підтримують спільноту та волонтерів УКУ з перших днів війни.

Так, упродовж лютого-травня 2022 року завдяки підтримці Фонду гуманітарної допомоги Філадельфійської митрополії Український католицький університет надав допомогу людям, які потерпають від війни в Україні, на суму 1 484 779,00 $. На медичні потреби витратили 78% коштів, на харчування – 21%, решта – на матеріально-технічне забезпечення та інші витрати, пов’язані з наданням гуманітарної допомоги.

Архиєпископ-митрополит Філадельфійської архиєпархії УГКЦ у США Борис Ґудзяк, який зараз докладає чимало зусиль для організаціїї допомоги Україні, у час візиту до Львова відвідав ключових партнерів у забезпеченні медикаментами, медичними та тактичними засобами, а також у закупівлі та передачі найнеобхідніших продуктів харчування людям, які цього потребують.

Це Центр волонтерства та захисту, який став однією з найбільших гуманітарних організацій в Україні, і благодійний фонд «Крила надії».

«У світі є так багато донорів, таких як ви, які відкривають свої серця для людей з України. Для людей, які борються за свободу, для тих, котрі захищають невинних і людську гідність, дану нам Богом. Ми хочемо подякувати вам від усіх українців! Це все можливо завдяки вашій підтримці: єпископів, священиків, парафій, громад, організацій… У цей час випробувань ви простягли руку допомоги. Не втомлюйтеся допомагати далі. Боротьба буде довгою та виснажливою, але Божа правда переможе», — сказав владика Борис Ґудзяк під час відвідин центру волонтерства.

Філадельфійська митрополія УГКЦ допомагає українцям вистояти в часі війни_1

Разом з владикою Борисом Центр волонтерства та захисту також відвідали отець-професор Даніель Ґруді, CSC, доцент кафедри богослов’я та глобальних зв’язків Університету Нотр-Дам, віцепрезидент та помічник проректора у справах студентів, Рафал Дуткевич, мер Вроцлава (2002-2018), член Сенату УКУ та його дружина Анна Дуткевич та Бен Вортем, віцепрезидент інтеграції поведінкового здоров’я Католицьких благодійних організацій США.