Фіналіст «Голосу країни» з Волині – прислужує в монастирі УПЦ МП

07.12.2022, 13:04
Культура
Фіналіст «Голосу країни» з Волині – прислужує в монастирі УПЦ МП - фото 1
Іподиякон з Волині Василь Палюх, який став суперфіналістом популярного співочого шоу «Голос країни», прислужує у храмі Свято-Пантелеймонівського монастиря в урочищі Феофанія у Києві. Цей монастир належить УПЦ МП.

Таку інформацію виданню ВСН підтвердив батько Василя Микола Палюх.

До слова, раніше у соціальних мережах поширювали інформацію про те, що Микола Палюх був близьким до попереднього керівника Волинської єпархії УПЦ МП владики Ніфонта. Зокрема, був його особистим водієм.

«Василь прислужує у владики Серафима (єпископ УПЦ МП Яготинський, настоятель Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії , - ред.). Робить це на постійній основі», - прокоментував Микола Палюх.

Нагадаємо, Василь Палюх - родом із села Сошичне Камінь-Каширського району. Він потрапив до суперфіналу шоу «Голос країни-12», який відбувся 20 листопада. За результатами глядацького голосування, перемогу отримала Марія Квітка.
У талант-шоу Василь Палюх бере участь не вперше. Місцева преса розповідала, що у 2016 році він став переможцем «Караоке на Майдані». Тоді усі зібрані під час шоу кошти він передав на лікування пораненого бійця АТО.

Фіналіст «Голосу країни» з Волині – прислужує в монастирі УПЦ МП - фото 104188