• Головна
  • Новини
  • Світові
  • ФСБ заявила, що затримала чоловіка, який нібито за завданням «української націоналістичної організації» планував підірвати мечеть...

ФСБ заявила, що затримала чоловіка, який нібито за завданням «української націоналістичної організації» планував підірвати мечеть

03 квітня, 13:54
Світові
Федеральна служба безпеки Росія (ФСБ) заявила про затримання в Алтайському краї місцевого жителя, який нібито за «завданням української націоналістичної організації» готував «акції залякування» проти мігрантів і планував підірвати мечеть.

Про це повідомляє Бабель з посиланням на ТАСС та на Центр громадських звʼязків Росії.

«[Він] планував за завданням так званого куратора української націоналістичної організації «Етнічне національне обʼєднання» здійснити акції «прямої дії», спрямовані на залякування місцевого населення, в тому числі вихідців з Центрально-Азіатського регіону, щодо обʼєктів масового скупчення мусульман, а також органів державної влади», — заявили у ФСБ.

Там кажуть, що затриманий розповів про це на допиті. У нього вилучили вибухову речовину, інструкції з виготовлення саморобних вибухових пристроїв, «екстремістську» літературу, а також засоби комунікації з фото, які він робив нібито для «українського куратора».

У ФСБ також заявили, що організація «Етнічне національне обʼєднання» була створена «для координації дій націоналістів України, Білорусі і Росії», а її робота нібито велася через Telegram, Instagram та «ВКонтакте».