"Гарячим чистим серцем зупинимо будь-яке зло!"- головний рабин України

03 жовтня, 11:00
Інші конфесії
"Гарячим чистим серцем зупинимо будь-яке зло!"- головний рабин України - фото 1
Головний рабин України Моше Реувен Асман відвідав унікальний арт-об’єкт у самому центрі України - її серце.

"Послухайте це биття серця України. Нехай воно буде гарячим і продовжує битися. У час, коли ворог погрожує Україні і світу ядерною зброєю, щоб знишити людство, ми звертаємося до Господа з гарячими молитвами і просимо Його дати нам хороший солодкий рік. Ті, хто погрожує нам зброєю, нехай у них ця зброя розсипеться в руках, тому що Господар світу - це не якийсь диктатор, а Бог Всевишній. Ми це усі знаємо і це потрібно пам'ятати. Нехай наші серця і серце України жарко б'ються!, - промовив головний рабин України у місці биття її серця.

Комплекс складається з 25 пар крил, які символізують всі області України і Республіку Крим. Білі сталеві крила прикрашені характерними для кожної області орнаментами, а в центрі комплексу під склом розташована скульптура серця.

Композицію доповнює 52-метровий флагшток з найбільшим у Черкаській області прапором України. Площа комплексу становить майже 5 тисяч квадратних метрів, а висота – понад 5 метрів.

«Серце України» – символ духу країни та розвитку. Як розповідають творці проекту, білі сталеві крила є втіленням поєднання чистоти і сили нашої Батьківщини. З прадавніх часів саме крила уособлюють перемогу, подолання перешкод і вихід на вищий рівень буття. Крилатими зазвичай зображують янголів, які є посередниками між Богом і світом.

Географічний центр України розташований на Черкащині на північній околиці села Мар’янівка (нинішній Звенигородський район). Він розрахований за усередненими значеннями широти і довготи крайніх північної, південної, західної та східної точок України.