• Головна
  • Новини
  • Гендиректор каналу «1+1» відповів на звернення намісника Києво-Печерської лаври щодо журналістських запитань про "машини і телефони" церковної єрархії...

Гендиректор каналу «1+1» відповів на звернення намісника Києво-Печерської лаври щодо журналістських запитань про "машини і телефони" церковної єрархії

27.07.2011, 17:02
Гендиректор каналу «1+1» відповів на звернення намісника Києво-Печерської лаври щодо журналістських запитань про "машини і телефони" церковної єрархії - фото 1
«Підтримуючи принципи неупередженості та користуючись своїм правом на свободу слова, ми оприлюднюємо відео спілкування у Інтернеті, аби кожен мав змогу оцінити адекватність поведінки журналістів телеканалу «1+1», – зазначив Олександр Ткаченко.

Олександр ТкаченкоГендиректор ТРК «Студія 1+1» Олександр Ткаченко дав відповідь на відкрите звернення митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, який обвинуватив журналіста телеканалу в нахабних питаннях про «машини і телефони».

«Я ознайомився із обставинами, що містяться у Вашому зверненні, викладеному на сайті Києво-Печерської лаври. Вважаю неправомірним втручання Церкви у редакційну політику засобу масової інформаці», - сказано у листі Олександра Ткаченка.

Генеральний директор «1+1» вважає поведінку журналіста Михайла Ткача професійною та коректною. Проте, "поважаючи почуття вірян, та враховуючи що сюжет може бути сприйнятий неоднозначно", канал "1+1" не поставив в ефір програми "Гроші" розмову владики Павла із журналістом. Однак, це відео було опубліковано  в Інтернеті, на каналі Ютюб "1+1", аби "кожен мав змогу оцінити адекватність поведінки журналістів телеканалу «1+1»".

Як повідомляла РІСУ, намісник Києво-Печерської лаври УПЦ (МП) Павло був обурений наполегливими питаннями журналіста телеканалу "1+1" про "машини і телефони" священиків, у зв’язку з чим написав відкрите звернення до гендиректора студії "1+1" Олександра Ткаченка.

Відео розмови журналіста з митрополитом Павлом: