• Головна
  • Новини
  • Гендиректору Києво-Печерського заповідника оголосили догану...

Гендиректору Києво-Печерського заповідника оголосили догану

03.08.2012, 15:57
Гендиректору Києво-Печерського заповідника оголосили догану - фото 1
Міністр культури Михайло Кулиняк оголосив догану гендиректору Києво-Печерського заповідника Вікторії Лісничній. 31 липня він провів зустріч із керівництвом та колективом Заповідника і доручив провести перевірку діяльності їхнього керівника.

LavraМіністр культури Михайло Кулиняк оголосив догану гендиректору Києво-Печерського заповідника Вікторії Лісничній. 31 липня він провів зустріч із керівництвом та колективом Заповідника і доручив провести перевірку діяльності їхнього керівника.

Як повідомляє сайт Мінстерства культури, Генеральний директор Заповідника Вікторія Ліснича з відповідним наказом Міністра ознайомлена.

Нагадаємо, у вівторок екс-модель Влада Литовченко-Прокаєва зізналася, що за посаду заступника гендиректора з міжнародного співробітництва Києво-Печерського заповідника вона заплатила 50 тисяч доларів хабара.

"Я можу сказати конкретно, що генеральний директор взяла у мене хабар у розмірі 50 тисяч доларів за мою посаду. Особисто для міністра!", - заявила Влада Прокаєва.

Директор заповідника Вікторія Ліснича, у свою чергу, повідомила, що подасть на Прокаєву до суду за брехню. Міністр культури теж заявляє, що ніяких грошей не вимагав і хабар йому ніхто не передавав.

Кількома днями раніше, 31 липня, співробітники Києво-Печерського історико-культурного заповідника звернулись до міністра культури з відкритим листом, у якому просили звільнити заступників керівника заповідника - Світлану Зорінець та Владу Прокаєву через погрози фізичної розправи своїх підлеглих.