Генеральний секретар Інтернаціональної католицької міграційної комісії відвідав Тернопіль

Генеральний секретар Інтернаціональної католицької міграційної комісії відвідав Тернопіль - фото 1
До Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ 27 жовтня завітав з душпастирським візитом монсіньйор Роберт Віттіло, генеральний секретар Інтернаціональної католицької міграційної комісії. Офіційна зустріч з архиєпископом та митрополитом Тернопільсько-Зборівським Василієм Семенюком відбулася у приміщенні курії архиєпархії.

Про це повідомляє сайт єпархії.

Митрополит подякував монсеньйору Роберту за важливу підтримку різних проектів, що сьогодні тривають у архиєпархії, зокрема: підтримка вимушено переміщених осіб у МДЦ «Зарваниця», проектів, які спрямовані на їх ментальне та фізичне оздоровлення, проекту «Невидимі рани війни», що діє при архикатедральному соборі Тернополя.

Також митрополит Василій особисто поділився своїми переживаннями перед викликами, які стоять перед Церквою у такий непростий час війни.

Монсіньойор Роберт запевнив про подальшу підтримку проектів архиєпархії та згадав своє минулорічне перебування у Зарваниці, де власне і проживають особи, які опинилися далеко від свого дому.

Участь у зустрічі з генеральним секретарем Інтернаціональної католицької міграційної комісії взяли владика Володимира Фірмана, Християн Костко, Юрій Малецький, національний делегат братерства «Лицарі Колумба» та священики, які задіяні у різних важливих проектах гуманітарної місії архиєпархії: отець-доктор Мартин Хомів, отець Роман Демуш, отець Ігор Засійбіда та отець Роман Дутчак.