• Головна
  • Новини
  • Глава Коптської Церкви запропонував Папі Римському прийняти єдину дату святкування Пасхи...

Глава Коптської Церкви запропонував Папі Римському прийняти єдину дату святкування Пасхи

09.05.2014, 12:05
Глава Коптської Церкви запропонував Папі Римському прийняти єдину дату святкування Пасхи - фото 1

Патріарх монофізитської Коптської Церкви Феодор II направив листа Папі Римському Франциску з нагоди першої річниці їхньої зустрічі у Ватикані, в якому окрім іншого пропонує голові Католицької Церкви прийняти єдину дату святкування Пасхи Христової у всіх християнських Церквах, повідомляє Портал - Кредо.ru.

jpg-(1).jpgПатріарх монофізитської Коптської Церкви Феодор II направив листа Папі Римському Франциску з нагоди першої річниці їхньої зустрічі у Ватикані, в якому окрім іншого пропонує голові Католицької Церкви прийняти єдину дату святкування Пасхи Христової у всіх християнських Церквах, повідомляє Портал-Кредо.ru.

Представник Коптської Церкви заявив, що лист Патріарха Феодора II, адресований Папі Франциску, було передано у Ватикан через папського нунція в Єгипті Пауля Гобеля (Paul Gobel) , який 6 травня був прийнятий в Коптській патріархії.

Папський представник, зі свого боку, передав Патріархові Феодору II запрошення прислати представника Коптської Церкви на майбутню Асамблею Синоду католицьких єпископів, проведення якої планується в жовтні. Вона буде присвячена темі родини.

За уніфікацію дати святкування Воскресіння Христового виступають багато християн у Північній Африці і на Близькому Сході, де співіснують поруч різні християнські громади - православні, католицькі, дохалкидонські, - і у кожної з них існує своя традиція обчислення Пасхи, заснована у одних на юліанському календарі, а у інших - на григоріанському.