Глава ПЦУ обговорив з дитячим омбудсменом тему сирітства в Україні

Глава ПЦУ обговорив з дитячим омбудсменом тему сирітства в Україні - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, предстоятель ПЦУ, 29 жовтня 2020 року зустрівся з українським громадським і політичним діячем, Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою.

У зустрічі також взяв участь голова Правління ГО «Інституту релігійної свободи» Олександр Заєць, повідомляє пресслужба ПЦУ.

Під час спілкування було обговорено соціально-духовну проблематику сирітства в Україні: залучення уваги громадськості до цієї проблеми, забезпечення права дитини на виховання в сім’ї та підтримку дітей в інтернатних закладах, щоби жодна з них не відчувала себе сиротою.

«Мене не покидає думка надії, щоби Україна стала місцем на карті світу, де жодна дитина не відчуватиме себе сиротою і наша Церква й надалі підноситиме за це молитви до Господа», – наголосив Митрополит Епіфаній.

У свою чергу Микола Кулеба, звертаючись до предстоятеля Православної Церкви України, зазначив: «Церкви є провідниками цих змін і Ваш голос є надважливим».

Окрім того, сторони обговорили формат щорічного Всеукраїнського Дня молитви за сиріт, який у цьому році відбудеться 8 листопада.