Глава УГКЦ подякував полякам за вчасну допомогу, яка вже прибуває до Києва
Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
«Дозвольте мені звідси, з Києва, передати слова подяки нашим братам і сестрам у Польщі. Сьогодні в парафіях і дієцезіях Польщі на заклик архиєпископа Кракова кардинала Ґжеґожа Рися відбувається збірка для потребуючого, замерзаючого Києва», — звернувся Предстоятель УГКЦ.
30 січня до Києва прибула перша партія гуманітарної допомоги, яку зібрала благодійна організація «Карітас» Краківської архидієцезії. До її складу увійшло 162 електрогенератори та 846 електрообігрівачів. Глава Церкви повідомив, що цього тижня з подвір’я Патріаршого собору гуманітарну допомогу вже було доставлено на Троєщину, Оболонь, Дарницю та Поділ — туди, де потреба була найгострішою.
«Ми бачимо, як християнська солідарність сьогодні справді скеровує свою увагу, свої ресурси та свою молитву до вас, дорогі кияни. Нехай усіх добродіїв у Європі і всьому світі Господь Бог благословить», — наголосив Блаженніший Святослав.
Акція солідарності з Києвом триває у парафіях та дієцезіях Польщі, об’єднуючи зусилля для допомоги жителям української столиці, які потерпають від енергетичної кризи.