Глава УГКЦ привітав апостольського адміністратора Мукачівської греко-католицької єпархії Ніла Лущака з 50-річчям

24.05.2023, 13:15
Католики
Глава УГКЦ  привітав апостольського адміністратора Мукачівської греко-католицької єпархії Ніла Лущака з 50-річчям - фото 1
Джерело фото: РІСУ
Патріарх УГКЦ наголосив, що усі ювілеї, які ми святкуємо, — від Бога, бо саме Він встановлює їх. Однак від нас залежить, наскільки вони будуть наповнені змістом і якістю прожитих днів. Відтак засвідчив, що владика Ніл докладає зусиль, аби дні його життя і служіння були повні Божих благодатей.

«Молитовно дякуємо Богові за дар Вашого життя і покликання, за витривалість у святительському служінні та за гідний провід Божого люду, який доручений Вашій архипастирській опіці», — зазначено у привітальному листі.

«Завжди раді вітати Вас в лоні Архиєрейського Синоду УГКЦ, що надає нам змогу опрацьовувати спільну позицію щодо важливих питань, котрі турбують українське суспільство. Надіємося, що в майбутньому ми цю співпрацю ще більше поглибимо, бо, будучи об’єднані великою спадщиною мучеництва, яку досвідчили наші попередники, зможемо разом ще більш плідно послужити нашому народу», — зазначив Блаженніший Святослав та побажав владиці Нілу рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх починаннях.