Глава УГКЦ благословив соте авто для ЗСУ, яке прибуло зі Словаччини

30.11.2023, 13:45
Католики
Глава УГКЦ благословив соте авто для ЗСУ, яке прибуло зі Словаччини - фото 1
29 листопада Патріарх Святослав на території Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві освятив дві карети швидкої допомоги та позашляховик, які попрямують на фронт.

«Наша Церква має велику мережу своєї присутності по всьому світу. Очевидно, коли почалася віна — ще у 2014 році — вся мережа змобілізувалася для підтримки наших захисників і нашого народу в Україні, який відстоює свою державність, свободу й незалежність», — зазначив Предстоятель УГКЦ. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Відтоді, — каже Глава УГКЦ, — це вже 100 автівка швидкої допомоги, що приїхала до України тільки з однієї волонтерської служби, яку очолює наш диякон Петро Токач і його команда. Тому ця автівка має особливий шеврон, який називається „Tokachteam“. Таких волонтерських організацій у мережі нашої Церкви є сотні по всьому світу. Тому це, можливо, одна з багатьох сотень автівок, які приїхали до України, щоб рятувати життя нашим військовослужбовцям».

«Ми поблагословили це авто, щоб воно послужило якнайдовше та якнайкраще і щоб разом з величезною українською громадою, яка гуртується в нашій Греко-Католицькій Церкві цей день перемоги щошвидше настав», — розповівГлава УГКЦ.

Авто на фронт за посередництвом УГКЦ ідуть безперервним потоком, тому складно назвати точну кількість переданих на сьогодні.

Блаженніший Святослав запевнив, що допомога від Української Греко-Католицької Церкви для наших захисників триватиме доти, доки це буде потрібно до цілковитої перемоги України.