Глава УГКЦ до християнських сімей у час війни: «Наша Церква хоче допомогти вам бути добрими вихователями дітей»

16 серпня, 18:10
Суспільство
Глава УГКЦ до християнських сімей у час війни: «Наша Церква хоче допомогти вам бути добрими вихователями дітей» - фото 1
Сім’я — тато і мама — мають ексклюзивне та невід’ємне право — покликання й обов’язок виховувати своїх дітей. Ніхто не має права позбавити батьків права виховувати своїх дітей! Наші катехити, християнські вихователі та психологи завжди готові послужити, щоб це право й обов’язок ви могли з Божою поміччю гідно виконати. На цьому наголосив Блаженніший Святослав у щоденному воєнному зверненні у 174-й день війни Росії проти України.

Відеозвернення поширив Департамент інформації УГКЦ.

Блаженніший Святослав звернувся до батьків і матерів, які навіть у непростих обставинах живуть взірцевим подружнім життям. На його переконання, усі сучасні ідеології по своїй суті людиноненависницькі, а сім’я як союз плідної, нерозривної любові між чоловіком і жінкою деколи стає їх першою жертвою.

«Отож до вас, чоловіки та жінки, до тебе, християнська родино, звертаюся зі словами вдячності, молитви й підтримки. Дякую батькам і матерям, що навіть у час війни не бояться тягаря батьківства й материнства. Коли ви будете змушені покинути Батьківщину, чи вже перебуваєте за її межами, не піддавайтеся спокусам оцього споживацького суспільства, яке ставить особисту вигоду чоловіка чи жінки вище права дитини на життя, на сім’ю, права мати тата і маму», — закликав Глава УГКЦ.