Глава УГКЦ подякував чесним журналістам з усього світу, які стали правдивим голосом українського народу

27 липня, 16:48
Католики
Глава УГКЦ подякував чесним журналістам з усього світу, які стали правдивим голосом українського народу - фото 1
Хочемо подякувати тим працівникам слова, які мають відвагу піднести його на захист нашого народу. Дякуємо за їхнє співстраждання з усіма нами, за те, що готові переживати усе, що переживає сьогодні кожен українець на своїй Батьківщині.

Про це сказав Блаженніший Святослав у щоденному воєнному зверненні у 154-й день нерівної борні з ворогом, який попри численне військо ламає зуби об стійкість України та твердість волі її народу.

У зверненні Блаженніший Святослав розповів про гірке враження від новини, згідно з яким що чотири дні в Україні гине один журналіст. За 154 дні війни, зазначив він, їх загинуло 37. За словами Папи Франциска, будь-яка велика війна пов’язана з великою брехнею.

Патріарх згадав слова Папи Франциска, що будь-яка велика війна пов’язана з великою брехнею, та подякував чесним журналістам з усього світу, які приїздять до України, щоб стати голосом українського народу до світової громадськості, розповісти правду про біду і страждання.

«Боже, прийми їх у свої обійми! Вічна пам’ять усім журналістам, які за правду в Україні віддали своє життя», – попросив Предстоятель.