Глава УГКЦ піддав різкій критиці Росію за ракетний обстріл Південноукраїнської атомної електростанції

19 вересня, 17:00
Україна і світ
Глава УГКЦ піддав різкій критиці Росію за ракетний обстріл Південноукраїнської атомної електростанції - фото 1
Росіяни вночі завдали ракетний удар по Південноукраїнській атомній електростанції. За ранковими повідомленнями, ракета впала за 300 метрів до атомного реактора.

Бачимо, що Росія займається атомним шантажем України і світу. І це диво, що сьогодні вночі не сталася ще одна атомна катастрофа. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у щоденному воєнному зверненні у 208-й день війни Росії проти України.

«Закликаю всіх людей доброї волі: зробімо разом усе, що в наших силах, аби запобігти ще одному Чорнобилю, але значно більшого масштабу!» — сказав Глава УГКЦ.

Предстоятель зазначив, що впродовж останньої доби по всій лінії фронту ішли тяжкі бої. Від Харківщини, на Півночі нашої Батьківщини до Запоріжжя, Херсонщини на Півдні. Ворог знову систематично, невпинно обстрілює наші мирні міста і села. Було завдано щонайменше 8 ракетних ударів, близько 20 авіаударів, а скільки було ударів нанесених різного роду артилерією, реактивними снарядами навіть годі порахувати.

«Та найбільше нас зараз болить те, що наше місто Запоріжжя двічі зазнало ракетного удару. Прилетіло щонайменше 8 ракет», — зазначив Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав звернув увагу на ще один тривожний факт: Росія посилає в Україну воювати засуджених злочинців. Близько 400 в’язнів, які були засуджені за важкі злочини, з міста Тамбова зі зброю в руках відправлені в Україну — очевидно, щоб убивати мирне населення.