Глава УГКЦ побажав молоді "Вітру На-Дії" мати міцну надію, щоб пережити усі  труднощі сьогодення

14.09.2020, 09:52
Католики
Глава УГКЦ побажав молоді "Вітру На-Дії" мати міцну надію, щоб пережити усі  труднощі сьогодення - фото 1
Глава УГКЦ Патріарх Святослав у  зверненні до молоді під час фестивалю "Вітер На-Дії", який цього року 13 вересня проходив онлайн, побажав міцної надії, аби пережити сьогодні усі труднощі.

Цьогорічне гасло фестивалю було - "Час можливостей".

Традиційно він розпочався з Божественної Літургії.

Розмова з Патріархом Святославом стала ключовою подією фестивалю.

"Дуже цікава назва фестивалю "Вітер На-Дії", — зауважив Предстоятель Церкви, — У Святому Письмі вітер символізує силу, яка несе зміни. Часом те саме слово може означати і духа, який оновлює лице землі, котрий відкриває нові сили і дає нові можливості.... Без такого вітру, без такого духа немає надії. Нам сьогодні так бракує цієї надії"..

На його переконання, надзвичайні обставини, пов’язані з пандемією коронавірусу, в яких сьогодні живе цілий світ, відкривають в Церкві надзвичайні можливості. Новітня хвороба ізолює людей і творить дистанцію. Проте, християнська віра вчить нас дивитися позитивно на свого ближнього.

"Маємо сьогодні унікальну нагоду бачити один одного, чути один одного і бути разом в межах глобального єдиного молодіжного простору нашої Церкви", — підкреслив Глава УГКЦ.

Молодь змогла почути відповіді Патріарха Святослава на ті питання, які її хвилюють.

Працювали інтелектуальний та духовний майданчики. Серед гостей та спікерів було чимало відомих і популярних особистостей: владика Степан Сус, Богдан Логвиненко (UKRAINER), гурт "С.К.А.Й", Тарас Тополя (фронтмен гурту "Антитіла") та чимало інших видатних українців.

Цьогоріч завершенням фестивалю стала спільна молитва молоді з усього світу. Ведучими цієї молитви був – християнський музичний гурт "КАНА" та отець-блогер Падре Серж.