Глава УГКЦ побажав владі соборного мислення, а політикам - соборності духу

22 січня, 13:50
Держава
Глава УГКЦ побажав владі соборного мислення, а політикам - соборності духу - фото 1
"Сьогодні хочу побажати соборного мислення нашим державним мужам, щоб вони вміли ставити добро народу і держави понад власні егоїстичні й приватні інтереси. Хочу побажати соборності духу нашим політикам, щоб вони не шматували нашу країну своєю вузькою, лобістською діяльністю, а дбали про реальне добро наших громадян. Хочу побажати в День Соборності нашому українському народові відчуття єдності в тому, що ми один Божий люд на землях Київських гір!"

Про це з нагоди Дня Соборності написав у дописі у фейсбуку Блаженніший Святослав.

"Зараз ідея соборності є чимось життєво необхідним для українського народу, оскільки соборність — це означає дбати про те, що об’єднує. Навіть більше, це означає ставити за найвищу цінність усе те, що може нас об’єднувати, надихати і робити сильнішими, бо разом нас не подолати.

Я хочу привітати всіх нас із цим святом, а також побажати, щоб ми соборно зробили все для того, щоб знову цієї державності, незалежності та свободи не втратити! Єднаймося в соборності і ми переможемо! Нехай нам щастить, а Господь у цьому благословляє!", - наголосив Патріарх Святослав.