Глава УГКЦ подякував новому президенту Австрійської єпископської конференції за підтримку греко-католиків

19.06.2020, 10:42
Католики
Архиєпископ Франц Лакнер і Патріарх Святослав - фото 1
Архиєпископ Франц Лакнер і Патріарх Святослав
Джерело фото: УГКЦ
Новим головою Австрійської єпископської конференції РКЦ 16 червня 2020 року  став архиєпископ Зальцбурга Франц Лакнер. З цієї нагоди Патріарх Святослав надіслав йому вітального листа.

Глава УГКЦ висловив переконання, що із новим головою Австрійська єпископська конференція продовжуватиме здійснювати своє важливе служіння, «особливо що стосується життя Церкви та життя австрійського суспільства, несучи Євангеліє та світло нашого Господа Ісуса Христа всім громадянам». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Патріарх Святослав подякував і попереднику архиєпископа Лакнера кардиналові Шенборну, архиєпископу Відня і ординарію для вірних Східних Католицьких Церков у цій країні, за «щедру заангажованість, батьківську опіку та підтримку вірних та священників в Австрії».

Глава УГКЦ розповів, що знає про турботу новообраного президента австрійського єпископату, яку він виявляє стосовно вірних Східних Католицьких Церков на території архиєпархії Зальцбурга.

«Генеральний вікарій Юрій Коласа поділився зі мною, що Ваша Ексцеленція, як архиєпископ Зальцбурга завжди виявляє глибоке розуміння, турботу та підтримку потреб вірних та священників Східних Католицьких Церков, які проживають на території Вашої архиєпархії. Ба більше, архиєпархія створила візантійський центр, де богослужіння відбуваються німецькою мовою. Хочу Вам особливо подякувати за те, що Ви взяли участь у святкуваннях 120-го ювілею в Іннсбруку в листопаді 2019 року, де я мав нагоду познайомитися з Вами особисто», – написав Предстоятель УГКЦ.

Блаженніший Святослав також запросив нового президента Австрійської єпископської конференції відвідати Україну.