Глава УГКЦ подякував "Радіо Ватикану" за "єдиний голос Церкви" для греко-католиків у час комуністичного режиму

16 лютого, 12:52
Католики
З нагоди 90-річчя Радіо Ватикану Блаженніший Святослав, Глава  УГКЦ, написав вітального листа на ім’я Павло Руффіні, префекта Дикастерії комунікацій Римської курії.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Ватиканське радіо сповнювало надзвичайно важливу місію у служінні переслідуваним Церквам, особливо – Українській греко-католицькій Церкві. У часи комуністичного переслідування ваше радіо було єдиним голосом Церкви для наших вірних, через ваші трансляції ми єдналися з наступником св. апостола Петра та всією католицькою Церквою», - пише у своєму листі Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ охарактеризував історію «Радіо Gапи» як «неймовірно вражаючу»: «Впродовж цих 90 років вашої історії Боже слово проголошувалося у різних куточках земної кулі, різними мовами та різним народам». Блаженніший Святослав подякував очільникам Дикастерії комунікацій за постійну присутність української мови серед 40-ка інших мов, навіть після нещодавньої реформи ватиканських ЗМІ.

Глава УГКЦ також побажав працівникам Радіо «з успіхом продовжувати місію у переданні голосу наступника св. апостола Петра для всього світу».

Додамо, що Радіо Ватикану розпочало свою трансляцію 12 лютого 1931 р. та було урочисто інавгуроване папою Пієм XI, який доручив Гульєльмо Марконі відкрити радіостанцію на території папської держави.