• Головна
  • Новини
  • Глава УГКЦ привітав екзарха Одеського Михайла Бубнія з 50-річчям...

Глава УГКЦ привітав екзарха Одеського Михайла Бубнія з 50-річчям

16.09.2020, 11:20
Глава УГКЦ привітав екзарха Одеського Михайла Бубнія з 50-річчям - фото 1
Патріарх Святослав привітав грамотою владику Михайла Бубнія, екзарха Одеського, адміністратора Кримського екзархату, голову Патріаршої комісії у справах монашества, з нагоди 50-річчя з дня народження.

«У цей святковий день дякуємо Господеві за дар Вашого життя, святительського служіння та всі дари, якими Він так рясно Вас наділив і які Ви щедро примножили впродовж свого служіння Богові й Церкві. Святкування Вашого ювілею - це велика подія для всіх нас. Разом із Вами заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав Вас на дорогу жертовної посвяти Церкві та рідному народові», - йдеться у тексті документу.

Глава Церкви відзначив, що отримавши єрейські свячення з рук світлої пам’яті Блаженнішого Любомира владика Михайло, як отець Чину Найсвятішого Ізбавителя, активно служив для розвитку монастиря, формації новиків та місійної діяльності.

«Ваше богопосвятне служіння, поєднане з науковою діяльністю, принесло чимало плодів для нашої Церкви, яка, вийшовши з підпілля, інтенсивно відроджувала своє чернече життя», - пише Глава УГКЦ у привітанні.

«Сьогодні Ви є для духовенства, монашества і мирян Одеського екзархату прикладом доброго пастиря, який кладе душу за своїх овець (пор. Ів. 10, 15), і ревного проповідника Євангелія Господа нашого Ісуса Христа. Завдяки Вашій харизмі та великим зусиллям наша Церква на Півдні України активно розвивається, а Ви втішаєтеся повагою і авторитетом. Не можна оминути увагою і Вашої сумлінної праці в Патріаршій комісії у справах монашества та батьківської опіки спільноти «Лицарі Колумба», - йдеться у тексті грамоти.

Глава УГКЦ побажав ювіляру міцного здоров’я, благодаті від Святого Духа та заступництва Пресвятої Богородиці.