Глава УГКЦ привітав Мілана Стіпіча з обранням на правлячого єпископа Крижевецької єпархії у Хорватії

12.09.2020, 22:20
Католики
Глава УГКЦ привітав Мілана Стіпіча з обранням на правлячого єпископа Крижевецької єпархії у Хорватії - фото 1
Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав від себе та від імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав владику-номінанта Мілана Стіпіча з обранням на правлячого єпископа Крижевецької єпархії для вірних візантійського обряду (Хорватія).

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Глава Церкви зазначив, що вибір отця Мілана на єпископа є затверджений Святішим Отцем Франциском і є плодом молитов багатьох священнослужителів, монахів і монахинь та мирян . Цей вибір, - запевняє Отець і Глава УГКЦ, - у щирій молитві віддаємо під особливу опіку Пресвятої Богородиці.

«Цього святкового дня звертаємося до Господа Бога, щоб обдарував Вас своєю благодаттю. Молимося, щоб Ви завжди були ревним у благовісті Божого слова, невтомним у свідченні присутності Ісуса Христа в житті віруючого люду», - мовиться у тексті листа.

Глава УГКЦ пообіцяв зі свого боку новопризначеному єпископу повсякчасну підтримку.

«Ці сердечні побажання засилаємо Вам із пагорбів нашого сивочолого Дніпра, на якому, як символ нерозривної єдності нашої Церкви, зведено собор Воскресіння Христового. Прикликаємо на Вас Господню благодать, яка «немічних виліковує і недостачу доповнює», - йдеться серед іншого у привітанні Патріарха Святослава.