Глава УГКЦ привітав митрополита Володимира Ковбича з 70-річчям

27 березня, 12:21
Католики
Глава УГКЦ привітав митрополита Володимира Ковбича з 70-річчям - фото 1
Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав від себе та імені Синоду єпископів УГКЦ архиєпископа та митрополита Куритибського Володимира Ковбича із 70-річчям.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Цього святкового дня дякуємо Господеві за дар вашого життя, святительського служіння та за всі дари, якими Він так рясно вас наділив і які ви щедро примножили впродовж свого жертовного служіння Богові та Церкві», — йдеться у привітанні.

Святкування вашого ювілею, зазначено у листі, — це велика подія для всіх нас, це знак Божого благословення.

«Через своє служіння, — мовиться далі, — ви подаєте приклад доброго пастиря, який кладе душу за своїх овець. Для тисяч вірних нашої Церкви, які в пошуках кращої долі опинилися на терені Бразилії, ви стали турботливим батьком, ревним проповідником Христової правди, захисником їхніх прав і свобод, а також української культури та ідентичності. Не можна оминути увагою і вашої активної участі в діяльності Синоду єпископів УГКЦ».

Ювілярові побажали рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх починаннях на славу Божу та добра нашої Церкви й народу на многії і благії літа.