Глава УГКЦ привітав новообраного старшого єпископа Церкви Християн Віри Євангельської Анатолія Козачка

Глава УГКЦ привітав новообраного старшого єпископа Церкви Християн Віри Євангельської Анатолія Козачка - фото 1
Глава УГКЦ Святослав особисто та від усієї повноти Української Греко-Католицької Церкви привітав Анатолія Козачка із завершенням звітно-виборчої конференції Української Церкви Християн Віри Євангельської й обранням його на старшого єпископа.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Прохаємо Вас передати вітання Вашим співбратам, яких обрано Вашими заступниками. Особливо вітаємо Вашого попередника, єпископа Михайла Паночка, який тепер виконуватиме служіння скарбника. Із великою приємністю згадуємо нашу дотеперішню співпрацю з ним», — мовиться у листі.

Предстоятель УГКЦ зауважив, що новий старший єпископ очолить Церкву Християн Віри Євангельської в непростий час жахливої війни.

«Перебуваючи під впливом пропаганди, підкріпленої релігійним аспектом, ворог не зупиняється ні перед чим, щоб нас знищити. Він убиває мирних жителів, руйнує цивільну інфраструктуру та культові споруди (храми, каплиці, молитовні доми). Найбільш кричуще, що ці речі робляться нібито в Боже ім’я!» — зазначив Глава УГКЦ.

«Високо цінуємо нашу дотеперішню співпрацю в контексті Всеукраїнської ради Церков, Українського біблійного товариства та в межах заходів, у яких ми спільно брали участь. Віримо, що з Вашим обранням на старшого єпископа ця співпраця тільки зміцніє», — підкреслив Глава УГКЦ.

Новообраний старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок до цього служив першим заступником старшого єпископа Михайла Паночка. Новим першим заступником старшого єпископа обрано Віталія Яцюка, який раніше служив старшим пресвтером Тернопільського обласного об’єднання УЦХВЄ. Єпископ Михайло Паночко обійняв служіння скарбника братерства.