Глава УГКЦ привітав папу-емерита Бенедикта XVI з ювілеєм священства

03.07.2021, 09:03
Католики
Глава УГКЦ привітав папу-емерита Бенедикта XVI з ювілеєм священства - фото 1
29 червня папа-емерит Бенедикт XVI відзначив 70-річний ювілей священничого служіння. У своєму вітальному листі Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, охарактеризував служіння 265-го папи як «цілковиту довіру до Бога, реалізовану в служінні Його Церкві».

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Ваша цілковита довіра до Бога, смирення у служінні Його Церкві та усвідомлення, що все належить тільки Богові, вчать нас, що покликання до Священства виходить із серця Бога і шукає свого шляху до серця чоловіка», - зазначив у своєму листі Глава УГКЦ.

«Радість Вашого ювілею є для нас доброю нагодою подякувати Господеві за дар Вашого вселенського служіння Христовій Церкві. З цієї нагоди бажаю висловити Вам визнання і вдячність усієї Української Греко-Католицької Церкви, просячи Ваших молитов за мир в Україні», - звернувся з проханням до папи-емерита Блаженніший Святослав.

Папа-емерит Бенедикт XVI отримав священничі свячення 29 червня 1951 р. разом зі своїм рідним братом в катедральному храмі м. Фрайзинг. З нагоди цього ювілею вийшла у світ його біографія «Бенедикт XVI. Життя і виклики» авторства Луки Карузо під редакторською опікою Ватиканської фундації імені Йозефа Ратцингера - Бенедикта XVI.