Глава УГКЦ привітав Предстоятеля ПЦУ з ювілеєм: «Сьогодні ми маємо бути єдині задля нашої перемоги»

Глава УГКЦ привітав Предстоятеля ПЦУ з ювілеєм: «Сьогодні ми маємо бути єдині задля нашої перемоги» - фото 1
Глава УГКЦ Святослав привітав Предстоятеля Православної Церкви України Епіфанія з нагоди 45-річчя від дня його народження.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Глава УГКЦ відзначив, що, святкуючи 45-річчя під час великої війни, митрополит Київський і всієї України невпинно продовжує сміливо засуджувати ворога, а людям через Боже слово — дарувати надію на Господню присутність у їхніх стражданнях, зміцнюючи віру в перемогу і справедливий мир: «Хай Всевишній підтримує Вас у цьому благородному служінні, за яке Вам будуть вдячні сучасні й наступні покоління українців», — побажав Блаженніший Святослав.

Окрім цього, Предстоятель УГКЦ звернувся до Блаженнішого Епіфанія, наголошуючи на важливості єднання задля перемоги та збереження братньої любові: «Радіємо, що через наші спільні зустрічі, звернення, молитви ми можемо лікувати рани наших людей, завдані війною, та свідчити перед світовою спільнотою, що Україна — це країна вільних громадян, котрі вірять у Бога, вміють обстояти правду й готові віддати життя за рідну землю, яку Він благословив».

«Прийміть від нас побажання рясних Божих благословень, допомоги Духа Святого в усіх Ваших трудах для Божої слави та на благо рідного народу. Хай Пресвята Богородиця та святі української землі будуть Вашими молільниками у всіх справах на славу Господа нашого Ісуса Христа», — побажав Глава УГКЦ Предстоятелю ПЦУ.