Глава УГКЦ привітав президента Релігійного товариства «Свята Софія» з 45-річчям

25.06.2025, 14:17
Католики
Глава УГКЦ привітав президента Релігійного товариства «Свята Софія» з 45-річчям - фото 1
Глава УГКЦ привітав з 45-річчям від дня народження президента Релігійного товариства «Свята Софія» та ректора прокатедрального собору Святої Софії в Римі о. Марка Семегена.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Блаженніший Святослав зазначив, що життя і служіння о. Марка стали великим благословенням для вірних УГКЦ в Італії, які у його особі бачать «ревного проповідника Євангелія Господа нашого Ісуса Христа, захисника їхніх прав та свобод, приклад глибокого духовного життя та любові до людей».

Патріарх УГКЦ також відзначив працю о. Марка як президента Релігійного товариства «Свята Софія», наголосивши на його численних успішних ініціативах, реалізованих навіть в умовах повномасштабної війни.

«Високо цінуємо Ваше служіння в Товаристві „Свята Софія“, яке увінчалося численними успішними проєктами, здійсненими зокрема в час цієї жорстокої війни з російським агресором. Ваша щедра допомога постраждалим в Україні врятувала не одне людське життя», — йдеться у привітанні.

Патріаршу грамоту від імені Глави УГКЦ о. Маркові вручив голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ Степан Сус після Божественної Літургії в прокатедральному соборі Святої Софії.