Глава УГКЦ привітав Стрийського єпарха з 15-річчям архиєрейської хіротонії

20.07.2023, 14:13
Католики
Глава УГКЦ привітав Стрийського єпарха з 15-річчям архиєрейської хіротонії - фото 1
20 липня владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, відзначає 15-ту річницю єпископської хіротонії. З цієї нагоди Блаженніший Святослав привітав єпископа особисто та від імені Синоду єпископів УГКЦ.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Святкування Вашого ювілею — це велика подія для всіх нас, — звернувся першоєрарх до владики Тараса. — Разом із Вами заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав Вас на дорогу жертовної посвяти Церкві та рідному народові».

Блаженніший Святослав згадав, що 15 років тому з рук світлої пам’яті Патріарха Любомира владика Тарас Сеньків отримав єпископську хіротонію, що стала джерелом щедрих Божих ласк для священиків і мирян нашої Церкви на розлогому терені Стрийської єпархії.

«Прохаючи в милосердного Господа винагородити Вас сторицею за старання, складаємо вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу», — зазначив Предстоятель.

«Зичимо Вам рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та добра нашої Церкви й народу — на многії й благії літа», — побажав Глава УГКЦ Стрийському єпархові.