Глава УГКЦ привітав українців Бразилії з трьома ювілеями

Глава УГКЦ привітав українців Бразилії з трьома ювілеями - фото 1
Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав українську діаспору Бразилії зі 130-літнім ювілеєм міграції. Крім того, цьогоріч виповнюєтеся 50 років єпархії святого Івана Хрестителя УГКЦ і 40 років фольклорній групі «Полтава».

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Ці ювілеї говорять про дуже інтенсивний духовний національно-культурний історичний період. Говорить про наших попередників, про наших перших поселенців у Бразилії, які долаючи надзвичайні труднощі, привезли з собою на цю землю культуру, мову, звичаї, але головне – живу віру нашої Церкви», – сказав Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні до вірних греко-католиків Бразилії.

«Отож сьогодні дозвольте мені щиро привітати вас усіх, – зазначив Предстоятель, – з цим святом з Патріаршого собору Воскресіння Христового з Києва. Сьогодні з вами святкує і радіє вся українська громада в різних країнах земної кулі. З вами радіє Київ та Україна. З вами радіє ваша мати – Українська Греко-Католицька Церква. Ми сьогодні молимося, щоб Господь Бог поблагословив нашу громаду, нашу Церкву у Бразилії».