Глава УГКЦ привітав владику Андрія Хім’яка з 45-річчям
Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
«У цей світлий і радісний день щиро дякуємо Господу Богові за безцінний дар Вашого життя та покликання — служити Йому вірно й жертовно в лоні святої Церкви для добра Божого люду», — зазначив Предстоятель УГКЦ у вітальній грамоті.
Окремо Блаженніший Святослав відзначив таланти й ревність архиєрея у служінні: «Дякуємо також за всі таланти й ласки, якими Господь щедро Вас наділив і які Ви з великою ревністю примножуєте у своєму служінні».
Предстоятель УГКЦ наголосив, що духовенство та миряни Київської архиєпархії мають у владиці Андрієві «взірець ревної молитви та чутливості до потреб ближнього», а також високо оцінив його служіння у загальноцерковних структурах — Секретаріаті Синоду єпископів УГКЦ і Душпастирській раді Патріаршої курії.