Глава УГКЦ привітав владику Аркадія Трохановського з 50-річчям

06.01.2023, 14:56
Католики
Глава УГКЦ привітав владику Аркадія Трохановського з 50-річчям - фото 1
Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав владику Аркадія Трохановського, єпарха Ольштинсько-Гданського, із 50-річчям.

«Разом із Вами, — мовиться у листі-привітанні, — заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав Вас на дорогу жертовної посвяти Церкві та рідному народові. Отримавши священничі свячення з рук владики Володимира Ющака, Ви активно служили для вірних нашої Церкви в Польщі, огортаючи особливою духовною опікою дітей і молодь, а також спортсменів. Ваше душпастирське служіння завжди пов’язане з наукою, свідченням чого є захист докторської роботи».

За словами Блаженнішого Святослава, сьогодні ювіляр є для духовенства, монашества і мирян Ольштинсько-Гданської єпархії прикладом доброго пастиря, який кладе душу за своїх овець, і ревного проповідника Євангелія Господа нашого Ісуса Христа.

У привітанні мовиться, що завдяки харизмі владики Аркадія та його великим зусиллям новостворена єпархія УГКЦ на теренах Польщі активно розвивається, а він має повагу і авторитет.