Глава УГКЦ привітав владику Богдана Дзюраха з ювілеєм священства

17 березня, 13:05
Католики
Глава УГКЦ привітав владику Богдана Дзюраха з ювілеєм священства - фото 1
17 березня владика Богдан Дзюрах, апостольський екзарх для українців греко-католиків у Німеччині та країнах Скандинавії, відзначає 35-річчя ієрейських свячень. З цієї нагоди його привітав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Ваші свячення, прийняті в той час, коли наша Церква переможно вийшла з підпілля, стали джерелом щедрих Божих благословень, що струмували до народу, який шукав Бога. Багато людей на Галичині пам’ятають Вас як ревного душпастиря-місіонера Чину Найсвятішого Ізбавителя, який із великою відданістю провадив місії та реколекції, духовно опікувався в’язнями й підтримував реабілітаційний центр „Джерело“. У Вашій особі Український католицький університет отримав мудрого педагога європейського рівня. Священство підготувало Вас до ще відповідальнішого служіння — єпископської хіротонії, і нині Ви продовжуєте світити для Божого люду мудрістю, молитвою та жертовною працею», — наголосив Предстоятель», — йдеться у листі Глави УГКЦ.

Святкування ювілею владики Богдана Блаженніший Святослав назвав великою подією для духовенства і вірних Церкви. Він також запевнив у подячній молитві до Всевишнього за те, що покликав екзарха на шлях жертовного служіння Церкві та вірним.