Глава УГКЦ привітав владику Богдана Дзюраха з ювілеєм священства
Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
«Ваші свячення, прийняті в той час, коли наша Церква переможно вийшла з підпілля, стали джерелом щедрих Божих благословень, що струмували до народу, який шукав Бога. Багато людей на Галичині пам’ятають Вас як ревного душпастиря-місіонера Чину Найсвятішого Ізбавителя, який із великою відданістю провадив місії та реколекції, духовно опікувався в’язнями й підтримував реабілітаційний центр „Джерело“. У Вашій особі Український католицький університет отримав мудрого педагога європейського рівня. Священство підготувало Вас до ще відповідальнішого служіння — єпископської хіротонії, і нині Ви продовжуєте світити для Божого люду мудрістю, молитвою та жертовною працею», — наголосив Предстоятель», — йдеться у листі Глави УГКЦ.
Святкування ювілею владики Богдана Блаженніший Святослав назвав великою подією для духовенства і вірних Церкви. Він також запевнив у подячній молитві до Всевишнього за те, що покликав екзарха на шлях жертовного служіння Церкві та вірним.