Глава УГКЦ привітав владику Богдана Манишина з 20-річчям священства

15.09.2022, 14:22
Католики
Глава УГКЦ привітав владику Богдана Манишина з 20-річчям священства - фото 1
Патріарх Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви привітав владику Богдана Манишина, єпископа-помічника Стрийської єпархії УГКЦ, із 20-річчям священничих свячень.

Сьогодні складаємо подяку милосердному Богові, який покликав Вас на дорогу служіння Церкві та рідному народові. Дякуємо Господеві за дар Вашого життя і за всі дари, якими Він так рясно Вас наділив та які Ви щедро примножили впродовж свого священичого, а відтак єпископського служіння», — йдеться у вітальному листі Глави Церкви.

Священничі свячення владика Богдан Манишин 20 років тому в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Стрию з рук владики Юліана Ґбура.

Цей дар священства, пише Блаженніший Святослав, став для нашої Церкви, що активно розвивалася на терені Стрийської єпархії, джерелом щедрих Божих ласк, які через Ваше служіння рясно спливали на вірних нашої Церкви. Вони могли приступати до Святих Таїнств, чути Боже слово, молитися за своїх рідних — живих і померлих, знаходити розраду і надію в Таїнстві Сповіді. Як адміністратор храму Святого Миколая в Перемишлянах, Ви плекали у наших вірян живу пам’ять про покровителя священнослужителів блаженного Омеляна Ковча.

«Проте цього святкового дня хочемо відзначити Вашу багаторічну діяльність як військового капелана. Ви часто бували в зоні бойових дій, відвідуючи наших українських вояків, і завжди тримали їх у своїх молитвах», — зазначив Предстоятель і додав: «Усе це віддаємо в руки нашого Отця Небесного, який єдиний усе пам’ятає та винагороджує кожного за його ділами. Нехай Він прийме дар Вашого служіння, як приємну жертву, на свій престол, а Вам зішле з висот своє прещедре благословення за молитвами Пресвятої Богородиці та всіх святих української землі».

«Будьте й надалі для нашого народу та всіх людей, серед кого живете, ясним світильником Божої правди та добрим пастирем Христового стада. Вимолюємо для Вас рясне Боже благословення. Хай Господь збереже Вас і примножить роки Вашого життя», — побажав Глава УГКЦ владиці Богданові Манишину.