Глава УГКЦ привітав владику Даниїла Козлінського з 15-річчям єпископської хіротонії

16 вересня, 13:30
Католики
Глава УГКЦ привітав владику Даниїла Козлінського з 15-річчям єпископської хіротонії - фото 1
Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду єпископів УГКЦ привітав владику Даниїла Козлінського, єпископа Буенос-Айреської єпархії Покрови Пресвятої Богородиці, з ювілеєм — 15-річчям єпископської хіротонії.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, у вітальному листі сказано, що цей ювілей владики Даниїла став великим благословення для вірних УГКЦ в Аргентині.

Архиєрейська хіротонія владики Даниїла Козлінського відбулася 15 років тому в храмі Пресвятого Серця Ісусового в містечку Маллет (Парана, Бразилія). Головним святителем був Лаврентій Гуцуляк, митрополит Вінніпезький.

«Ваше служіння, і священниче, і архиєрейське, характеризується пастирською турботою про вірних нашої Церкви, для яких Ви стали турботливим батьком, ревним проповідником Христової правди, захисником їхніх прав і свобод. Священники у Вашій особі віднаходять приклад для наслідування в молитві та ділах милосердя. Прохаючи в Господа Бога, щоб Він і надалі Вас провадив, складаємо вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу», — мовиться у листі.