Глава УГКЦ привітав владику Гліба Лончину з 70-річчям

23 лютого, 12:40
Католики
Глава УГКЦ привітав владику Гліба Лончину з 70-річчям - фото 1
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви привітав апостольського адміністратора єпархії Святого Володимира Великого в Парижі для українців візантійського обряду у Франції, апостольського делегата у Швейцарії та країнах Бенілюксу владику Гліба Лончину з нагоди 70-річчя від дня народження.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Упродовж десятиліть Ви подаєте приклад доброго пастиря, який кладе душу за своїх овець (пор. Ів. 10, 11). Для тисяч вірних нашої Церкви, які в пошуках кращої долі, а від початку війни із російським агресором — у пошуках безпеки, опинилися на терені Франції та країн Бенілюксу, Ви стали турботливим батьком, ревним проповідником Христової правди, захисником їхніх прав і свобод», — йдеться у привітанні.

Вітаючи владику Гліба з ювілеєм, Глава УГКЦ не оминули увагою і його активної участі в діяльності Синоду Єпископів УГКЦ та служіння в Патріаршій літургійній комісії УГКЦ.

«Прохаючи в милосердного Господа винагородити Вас сторицею за ці старання, складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу. Зичимо Вам рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви і народу — на многії і благії літа. Хай цей час, який ще призначить Вам Господь, буде мирним і благословенним», — побажав Блаженніший Святослав.