Глава УГКЦ привітав владику Михайла Бубнія та о. Ігоря Яціва з ювілеями священства

20.08.2022, 10:12
Католики
Глава УГКЦ привітав владику Михайла Бубнія та о. Ігоря Яціва з ювілеями священства - фото 1
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви привітав екзарха Одеського владику Михайла Бубнія з 25-літтям священства.

Предстоятель УГКЦ пригадав, що рівно 25 років тому в місті Львові, у храмі Преображення Господнього, тоді диякон Михайло, як монах Чину Найсвятішого Ізбавителя, одержав із рук світлої пам’яті патріарха Любомира священничі свячення.

«Цей дар священства став для нашої Церкви, яка тоді щойно вийшла з підпілля, видимим знаком Божого благословення. Протягом багатьох років ви старанно виконували завдання, що їх доручав вам монастир, і при цьому докладали зусиль для наукового зростання. Згодом, як магістр новиків Львівської провінції редемптористів при монастирі Святого Герарда в Кохавині, ігумен монастиря і настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла в місті Новояворівську, ігумен монастиря Святого Йосифа і парох церкви Матері Божої Неустанної Помочі в Івано-Франківську, ви гармонійно поєднували глибоке духовне життя в монастирі й опіку над порученими вам вірними», — мовиться у грамоті.

«Будьте й надалі для нашого народу та всіх людей, серед кого живете, ясним світильником Божої правди та добрим пастирем Христового стада», — побажав у патріаршій грамоті Блаженніший Святослав.

Блаженніший Святослав також привітав керівника Департаменту інформації УГКЦ і директора «Живого телебачення» о. Ігоря Яціва з 25-річчям єрейських свячень і 20-річчям служіння у структурах Патріаршої курії УГКЦ.

Блаженніший Святослав привітав отця Ігоря Яціва з 25-річчям священства і 20-річчям служіння у патріарших структурах

Блаженніший Святослав наголосив, що завдяки старанням о. Ігоря Яціва, його професійному хисту і відданості справі Українська Греко-Католицька Церква втішається сучасною системою медійних ресурсів, зокрема «Живим ТБ», офіційним сайтом УГКЦ, радіо «Воскресіння».

«Високо цінуємо Вашу жертовну працю в різних робочих групах, відділах, комісіях та інших важливих проєктах нашої Церкви. Своїми справами задля Божої слави і блага нашої Церкви Ви здобули собі добру славу та повагу серед тих, кому служите впродовж стількох років. За весь цей труд складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу», — зазначив Предстоятель і побажав керівникові Департаменту інформації УГКЦ рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх починаннях на славу Божу та для добра нашого народу.

Патріаршу грамоту Блаженніший Святослав вручив о. Ігорю особисто у свято Преображення Господнього, 19 серпня, на завершення Архиєрейської Божественної Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового.