Глава УГКЦ привітав владику Михаїла Колтуна з 30-річчям архиєрейської хіротонії

12.07.2023, 14:49
Католики
Глава УГКЦ привітав владику Михаїла Колтуна з 30-річчям архиєрейської хіротонії - фото 1
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто і від імені Синоду єпископів УГКЦ привітав владику Михаїла Колтна, єпарха Сокальсько-Жовківського і першого єпископа УГКЦ, якого висвятили після виходу Церкви з підпілля, з нагоди 30-річчя архиєрейської хіротонії, яке він сьогодні відзначає.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Архиєрейська хіротонія, яку Ви отримали з рук Мирослава Кардинала Любачівського і владик Володимира Стернюка і Софрона Дмитерка, стала першою після виходу нашої Церкви із підпілля. Вона стала джерелом ласк, які спливали на зранену після переслідувань, але нескорену Церкву», — йдеться у вітальному листі.

«Святкуючи ваш ювілей, — пише Глава УГКЦ, — хочемо оцінити Ваше служіння на пагорбах сивочолого Дніпра, як екзарха Києво-Вишгородського та багаторічне, віддане служіння для потреб наших воїнів. У Вашій особі отці і миряни Сокальсько-Жовківської єпархії вбачають ревного проповідники Божого Слова, мудрого провідника та турботливого батька».

«Прийміть від нас щирі побажання рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви і народу — на многії і благії літа», — зазначено у привітанні.