Глава УГКЦ привітав єпископа Данила Козлінського з 45-річчям священничих свячень
Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
«Сьогодні молитовно згадуємо світлої пам’яті владику Єфрема Кривого, єпарха Куритибського, який уділив Вам священничі свячення. Ваше єрейське служіння — це була ревна душпастирська опіка над нашими вірними в Куритибі. Особливо хочемо відзначити час, коли Ви виконували уряд ректора Великої семінарії священномученика Йосафата», — йдеться у листі.
Глава УГКЦ також відзначив наукову діяльність владики Данила, вінцем якої став захист докторської дисертації в Римі, а також його подальше архиєрейське служіння.
«Прохаючи в Господа, щоб Він і надалі Вас провадив, складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу», — зазначив Блаженніший Святослав.
На завершення Глава УГКЦ побажав владиці Данилові рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в його подальшому служінні та многая і благая літ.