Глава УГКЦ привітав єпископа Григорія Комара з 25-річчям священства
Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
У привітанні Предстоятель УГКЦ згадав світлої пам’яті владику Юліана Вороновського, який уділив владиці Григорієві священничі свячення, і зазначив, що це служіння принесло рясні плоди для Церкви.
Блаженніший Святослав наголосив, що жертовне священниче служіння єпископа Григорія, яке він поєднував із навчанням у Римі, працею проректора й економа семінарії, а також служінням протосинкелом Самбірсько-Дрогобицької єпархії, стало підготовкою до прийняття архиєрейських свячень.
«Ви виховали і сформували сотні молодих сердець у любові до Бога, своєї Церкви і Батьківщини. Нині вони на добро нашого люду здійснюють душпастирське служіння в Україні і за кордоном. Джерелом натхнення для цієї праці був саме дар священства», — зазначив Предстоятель у привітанні.